Storelocator Shoes & Bags

Hieronder vindt u alle stores waarin onze shoes & bags verkocht worden.

    Deze winkels verkopen Ninni Vi, er wordt niet gecontroleerd op actuele voorraad!

    Bubbles & BoDe Hovel 45051 NP, Goirleinfo@bubblesandbo.nl013-5343905 http://www.bubblesandbo.nl
    De KleineOudestraat 1578261 CL, Kampeninfo@kinderspeciaalzaak.nl038-3313573http://www.kinderspeciaalzaak.nl
    De SuiteGenieweg 623641 RH, Mijdrechtinfo@kindermodehuis.nl0297-250196http://www.kindermodehuis.nl
    De Vries SchoenenRaadhuisplein 72941 BR, Lekkerkerkdevriesschoenen@live.nl0180-661593http://www.devriesschoenen.nl
    De Witte PrinsesGoorsestraat 37496 AA, Hengeveldeinfo@dewitteprinses.nl
    DelfinoLeeuweriklaan 13871 HA, Hoevelakendelfino@hotmail.nl033-2537065http://www.delfino-mode.nl
    Dot & JulotVeemarktstraat 634811 ZD, Bredainfo@dotenjulot.nl076-5142019http://www.dotenjulot.nl
    DungelmannGroothandelsweg 32645 EH, Delfgauwfrank@dungelmann.nu088-3744444http://www.dungelmann-schoenen.nl
    DwarzKerkstraat 305961 GD, Horstdwarz@skiks.com077-3987417http://www.skiks.com
    Harbour KidzReitdiephaven 2599746 RE, Groningeninfo@harbourkidz.nl050-2301323http://www.harbourkidz.nl
    HatshoeLaat 1191811 ED, Alkmaarinfo@Hatshoe.nl075-6400814http://www.hatshoe.nl
    Hemels voor kinderenHoogkoorpassage 15831 DM, Boxmeerinfo@hemelsvoorkinderen.nl0485-572025http://www.hemelsvoorkinderen.nl
    Hip & StipOude Doetinchemseweg 207007 DC, Doetincheminfo@hipenstip.nl0314-360811http://www.hipenstip.nl
    Humpy KatwijkPrincestraat 262225 GC, Katwijk071 407 6546
    Humpy LeidenRooseveltstraat 18D2321 BM, Leideninfo@humpy.nl071-3619991https://www.humpy.nl
    Humpy NoordwijkHoofdstraat 442202 GB, Noordwijk081-3613176
    iXi Kids & TeensZuivelplein 24611 NX, Bergen op Zoominfo@ixikidsenteens.nl0164-230555http://www.ixi-online.nl
    Jantje voor hippe kidsBoschstraat 285301AE, Zaltbommeljantjezaltbommel@gmail.com0418-510414
    Jonker SchoenenVaart Zuid Zijde 67833 AA, Nieuw Amsterdamjonkers.schoenen@gmail.com0591-551551http://www.jonker.schoenen.nl
    Junior KinderkledingCroonpassage 395281 AZ, Boxtelinfo@juniorboxtel.nl0411-686447http://www.juniorboxtel.nl
    KiddybeWilhelminastraat 67721 CH, Dalfseninfo@kiddybe.nl0529 434361 http://www.kiddybe.nl
    Kids TownSpoorstraat 196602 AV, Wijcheninfo@kids-town.nl024-6412231http://www.kids-town.nl
    KidswearHerenstraat 282651 CB, Berkel & Rodenrijsinfo@kidswear.nl010-2234445http://www.kidswear.nl
    Kidz BoutiqueMolenstraat 112671 EV, Naaldwijkinfo@kidz-boutique.nl06-46370131http://www.kidz-boutique.nl
    Kinderkleding-tekoop.nl B.V klantenservice@kinderkleding-tekoop.nl013-4620230http://www.kinderkleding-tekoop.nl
    Kixx Online karen@kixx-online.nl072-7440055http://www.kixx-online.nl
    Kleine StappersRaadhuisstraat 354701 PL, Roosendaalinfo@kleinestappers.nl06-29027192
    Koters Kinderkleding V.O.F.Almeloseweg 17651 NC, Tubbergeninfo@koterskinderkleding.nl0546-621322http://www.koterskinderkleding.nl
    Living for KidsHelvoitseweg 1615263 EC, Vughtinfo@livingforkids.nl073-6843032http://www.livingforkids.nl
    Lot & StefBornerbroeksestraat 1547601 BJ, Almeloklantenservice@lotenstef.nl0546 768372http://www.lotenstef.nl
    Multiple Choice KinderschoenenPassage 232511 AB, Den Haagmc_shoes@hotmail.nl070-3563249
    Next Step KinderschoenenKaaikhof 101567 JP, Assendelftinfo@nextstepkinderschoenen.nl075-6151298http://www.nextstepkinderschoenen.nl
    O zo MooiDorpstraat 122931 AE, Krimpen aan de lekozomooi@gmail.com0180 - 551825http://www.ozomooi.eu
    Omoda kinderschoenen@omoda.nlhttp://www.omoda.nl
    Oxener SchoenmodeMisterstraat 29317101 ER, Winterswijkinfo@oxener-winterswijk.nl0543-512285http://www.oxener-winterswijk.nl
    PikaniniVoorstraat 68861 BK, Harlingeninfo@pikanini.nl0517-420157 http://www.pikanini.nl
    Rody ModeJulianastraat 13262 SH, Oud-Beijerlandrodykindermode@gmail.com018-6617307http://www.rody-kinderkleding.nl
    RomeynLangstraat 333771 BB, Barneveldinfo@romeynkids.nl0342-452938http://www.romeynkids.nl
    SankootjesGedempte singel 429401JR, Asseninfo@sankootjes.comhttp://www.sankootjes.com
    Shoebox kidsMariastraat 37311 HG, Apeldoorninfo@oxener.com0555-223453http://www.oxener.com
    Sjieke BoelBurgemeester Cortenstraat 4A36226 GV, Maastrichtinfo@sjiekeboel.nl0437-504805http://www.sjiekeboel.nl
    SkoebidoeMoststraat 114884 JE, WERNHOUTinfo@skoebidoebreda.nl076 597 4179http://www.skoebidoebreda.nl
    StapperzHertog Hendrikstraat 125492 BB, Sint-Oedenrodeinfo@stapperz.nl0413 472 768http://www.stapperz.nl
    t PashuiskeBisschopmolenstraat 574876 AJ, Etten-Leurinfo@pashuiske.nl076-5030573http://www.pashuiske.nl
    Twinkel KidzWeeshuisstraat 198011 TZ, Zwollecommunicatie@twinkelkidz.comhttp://www.twinkelkidz.com
    Willemsen modeDeurningerstraat 137571 BA, Oldenzaalklantenservice@willemsenmode.nl0541-534327http://www.willemsenjeugdmode.nl
    WoodsKoningstraat 16A6811 DE, Arnheminfo@woods.nl026-3519656http://www.woods.nl
    Contactgegevens
    © 2006 - 2017 Ninni Vi | Webdesign & realisatie | Sitemap
    NL EN NL
    Gebruikersnaam Wachtwoord Inloggen